השכרת רכב ביוון

 

אלומה מפעילה בישראל את אתר alamo.co.il, בו תוכלו להזמין השכרת רכב ביוון עם המותגים אלאמו ואנטרפרייז, המציעים שירות מצוין ומגוון רחב של קבוצות רכב להזמנה כך שתוכלו לבחור את הרכב השכור המתאים לכם ביותר לחופשה מושלמת ביוון וחוויית נסיעה איכותית בראש שקט.
 

חברות אלו מאפשרות לכם השכרת רכב באזורים שונים ביוון, כמו אתונה, כרתים, סנטוריני רודוס וכו' במחירים מעולים, אשר יהפכו את השכרת הרכב לדרך האפקטיבית והמשתלמת ביותר להתנייד בטיול שלכם ולחוות את יוון בצורה המקסימלית. תוכלו לשלוט על לוח הזמנים שלכם, לקבוע את יעדי הטיול המעניינים אתכם, ולבחור את מסלול הנסיעה המותאם לכם ביותר.
 

יוון היא חגיגה ים תיכונית של מראות, טעמים, ניחוחות ומוקדי בילוי תוססים. המדינה מציעה לתיירים הפוקדים אותה שפע של אטרקציות: אתרים ארכיאולוגיים מרשימים, ערים עתיקות עם מסגדים, כנסיות, מנזרים, הרים ירוקי-עד, נהרות ופלגי מים, חופים נפלאים, כפרי דייגים ציוריים, איים מרהיבים, מסעדות מעולות ועוד.

 

היתרונות בהזמנת השכרת רכב ביוון עם אלאמו ואנטרפרייז:
 

 checkmark מבחר רחב של כלי רכב להשכרה במגוון גדלים. החל ממכוניות בקטגוריית מיני המתאימות לטיול קצר ומועט בציוד, ועד לכלי רכב משפחתיים, רכבי SUV, סטיישן, מיני ואנים ורכבי יוקרה.

 

 checkmark פריסה רחבה של תחנות ביוון בחלקה היבשתי ובאיים המרכזיים, בשדות התעופה הראשיים ובמרכזי הערים.
 

checkmark שקט נפשי וביטחון שמתלווים לכיסוי הביטוחי ולשירות עטור פרסים של חברות מובילות בענף – המציעה תכניות השכרה הכוללות לביטול השתתפות עצמית או השתתפות עצמית מופחתת, עם אפשרות להחזר של חיוב השתתפות עצמית על ידי הרחבה לתוכנית אלומה אקסטרה בהתאם לתנאי התוכנית.

 

נהיגה ביוון ברכב שכור

הנהיגה ברכב שכור ביוון קלה ביותר, אך מומלץ לשים לכבישים המפותלים, לנהוג בזהירות ולהימנע מדרכים לא סלולות ושבילי עפר.
 

חוקי נהיגה מיוחדים ביוון:
 

🔹 כבישי אגרה

ביוון יש מס' כבישי אגרה הפרוסים ברחבי המדינה, עלותם נמוכה ונעה בין 3 יורו ל- 20 יורו - בהתאם לזמן הנסיעה. בנוסף, גם בחלק מן הגשרים והמנהרות נגבית אגרה. בדרך כלל האגרה משולמת במזומן לכן מומלץ שתצטיידו בהתאם לפני הנסיעה.
 

🔹 עלייה על מעבורת עם הרכב השכור

במעבר בין האיים עם הרכב השכור, ישנם מקומות שניתן לעבור ביניהם באמצעות מעבורת.
חברות ההשכרה אלאמו ואנטרפרייז מאפשרות מעבר עם הרכב השכור על מעבורת, עם זאת יש לציין את המעבר המתוכנן בשלב ההזמנה ולקבל על כך אישור בכתב כך שהנושא יצויין על גבי שובר ההשכרה שלכם.
כמו כן, שימו לב שכל מעבר שכזה כרוך בעלות כספית לחברת ההשכרה עבור הכיסוי הביטוחי של הרכב במהלך שהייתו על גבי המעבורת. 
 

blue line

 

 

אטרקציות ביוון


השכרת רכב ביוון מאפשרת לכם לנסוע ולבקר באתרים השונים בכל זמן שמתאים לכם ובקצב המתאים. אספנו לכם מס' אטרקציות שאסור לפספס במהלך טיולכם ביוון אם תהיו באיזור:
 

location iconאקרופוליס, אתונה

אחד המקומות ההיסטוריים המרהיבים ביוון. האקרופיליס הוא השריד המרכזי של אתונה העתיקה עם עשרות מקדשים ומבנים אחרים, הכולל את הפרתנון, שהוא אחד מהאתרים הארכיאולוגיים המרשימים ביותר בעולם.location icon מתיביס, סנטוריני

עיירה קטנה על צלע הר געש, המציעה נופים מדהימים של הים האגאי והמדינה. זו אחת התצפיות הכי מפורסמות ביוון.
 

location icon האתר הארכיאולוגי דלפי

דלפי מהווה את מרכז העולם לחסידי הדת היוונית העתיקה. האתר מכיל מקדשים, תיאטראות שרידים ארכיאולוגיים יפהפיים ועוד.


בהזמנת השכרת רכב ביוון באמצעות אלומה ישראל, תוכלו ליהנות מכל היתרונות שברכב שכור במסגרת הטיול בחו"ל מול חברת השכרה בינלאומית - שירות מצוין ואפשרות לניהול זמנכם באופן עצמאי וחופשי כמתבקש בטיול במדינה העצומה והמגוונת.

רוצים לקבל מאיתנו מבצעים ועדכונים?