השכרת רכב בדובאי

אלומה מפעילה בישראל את אתר alamo.co.il בו תוכלו להזמין השכרת בדובאי עם המותג אלאמו המציע שירות מצוין ומגוון רחב של קבוצות רכב להזמנה, כך שתוכלו לבחור את הרכב השכור המתאים לכם ביותר לחופשה מושלמת בדובאי וחוויית נסיעה איכותית בראש שקט.

חברת אלאמו מאפשרת לכם השכרת רכב בדובאי במחירים מעולים, אשר יהפכו את השכרת הרכב לדרך האפקטיבית והמשתלמת ביותר להתנייד בטיול שלכם ולחוות את דובאי בצורה המקסימלית. תוכלו לשלוט על לוח הזמנים שלכם, לקבוע את יעדי הטיול המעניינים אתכם, ולבחור את מסלול הנסיעה המותאם לכם ביותר.

דובאי היא אחת משבע האמירויות שמרכיבות את איחוד האמירויות הערביות. היא בין הערים המודרניות והמפוארות ביותר בעולם, עם מספר גבוה של מבנים מרשימים ומתחמי קניות מהודרים. בדובאי תמצאו את הבניין הגבוה ביותר בעולם, בורג' ח'ליפה, ומלון שבעת הכוכבים ה-7 בורג' אל-ערב, שהוא אחד ממלונות היוקרה המובילים בעולם.

 

היתרונות בהזמנת השכרת רכב בדובאי עם אלאמו:
 

checkmark מבחר רחב של כלי רכב להשכרה, כולם בגיר אוטומטי ובמגוון גדלים. החל ממכוניות בקטגוריית מיני המתאימות לטיול קצר ומועט בציוד, ועד לכלי רכב משפחתיים, רכבי SUV ו- 4X4, מיני ואנים ורכבי יוקרה.

 

checkmark תחנות השכרה בשדות התעופה הראשיים, ובתחנות נבחרות בדובאי.
 

checkmark שקט נפשי וביטחון שמתלווים לכיסוי הביטוחי ולשירות עטור פרסים של חברה מובילה בענף – המציעה תכניות השכרה הכוללות לביטול השתתפות עצמית או השתתפות עצמית מופחתת, עם אפשרות להחזר של חיוב השתתפות עצמית על ידי הרחבה לתוכנית אלומה אקסטרה בהתאם לתנאי התוכנית.

 

נהיגה בדובאי ברכב שכור


התחבורה בדובאי מגוונת ומערכת התחבורה הציבורית כוללת אוטובוסים, מוניות ורכבת ראשית ממוחשבת. נסיעה ברכב שכור נפוצה מאוד בדובאי ומאפשרת הגעה בקלות לאתרים המרכזיים בעיר. הדלק בדובאי יחסית זול, ותשתיות הכבישים בה הן ברמה גבוהה מאוד, מה שמאפשר נהיגה קלה ונוחה. בנוסף, הנהיגה בדובאי היא בצד ימין, כפי שנהוג ברוב מדינות העולם.

 

חוקי נהיגה מיוחדים בדובאי:
 

🔹 בטיחות בדרכים

התשתיות בדובאי נוחות מאוד לנהיגה, אך עדיין חשוב לציין שאחוז ההרוגים בתאונות דרכים באיחוד האמירויות הוא מהגבוהים בעולם. ידוע שהנהגים המקומיים נוסעים במהירות גבוהה ממה שמאפשר החוק. שימו לב לשמור על המהירות המותרת ולנהוג בזהירות. אנו ממליצים לא לנסוע בכבישים החוצים את המדבריות ללא הידע הנדרש לכך - עדיף להיעזר במקומיים.
 

 

🔹 שתייה ונהיגה

החוקים בנוגע לשתייה ונהיגה בדובאי הם קפדניים במיוחד. חל איסור מוחלט על נהיגה לאחר שתיית אלכוהול, גם אם מדובר בכמות מועטה. עבירה על חוק זה עלולה להוביל לענישה כבדה, הכוללת מאסר. אחזקת אלכוהול אף היא אסורה בחוק. במידה ויימצא ברכב שלכם אלכוהול (גם אם לא שתיתם ממנו) הרכב יוחרם והביטוח לא יהיה תקף.
 

אספנו לכם טיפים נוספים להשכרת הרכב שלכם בחו"ל לחצו כאן
 

 

blue line

 

אטרקציות בדובאי

 
דובאי היא מקום מדהים לטייל בו, עם אטרקציות רבות ומגוונות. להלן רשימה של כמה מהאטרקציות המובילות בדובאי:
 

location icon בורג' ח'ליפה

הבניין הגבוה ביותר בעולם, בו 163 קומות, ממנו ניתן לראות את הנוף המרהיב של העיר.


location icon דובאי מול

אחד מהקניונים הגדולים בעולם, אשר מכיל למעלה מ-1200 חנויות, מרכז משחקים ענק ואפילו אקווריום מרשים וגן קרח.


location icon סקי דובאי

מסלול הסקי המקורה הראשון בעולם, הממוקם במרכז הקניונים מול אימארטס.

 

בהזמנת השכרת רכב בדובאי באמצעות אלומה ישראל, תוכלו ליהנות מכל היתרונות שברכב שכור במסגרת הטיול בחו"ל מול חברת השכרה בינלאומית - שירות מצוין ואפשרות לניהול זמנכם באופן עצמאי וחופשי כמתבקש בטיול במדינה העצומה והמגוונת.

רוצים לקבל מאיתנו מבצעים ועדכונים?